Вы заслужили отдых,
а мы – доверие всего мира

Інформація станом на 17:00 14 березня 2020

14.03.2020

Просимо звернути увагу всіх наших туристів, що у своєму зверненні від 13 березня Президент України «наполегливо рекомендує утримуватись від поїздок за кордон без крайньої необхідності».

 

Позатим, туроператор TUI Ukraine частково продовжить виконувати чартерні рейси. У випадку змін або відміни рейсів, ми працюватимемо з турагентами індивідуально та інформуватимемо їх про відповідні зміни.

 

Щодо іноземних громадян, Президент України поінформував, що протягом двох тижнів, починаючи з 16 березня, вони не зможуть «потрапити на територію України ні літаком, ні поїздом, ні автомобілем, ні будь-якими іншими засобами». Зі свого боку, TUI Ukraine докладатиме максимум зусиль для їхнього повернення в зазначений термін, якщо такі іноземні громадяни своєчасно звернуться до туроператора, і для цього буде існувати можливість. Ці обмеження не стосуються тих, хто має постійний або тимчасовий дозвіл на проживання в Україні.

 

Для всіх громадян, і українських, і іноземних, будь-які зміни, перенесення, скасування турів та інші послуги, зокрема на період обмеження авіасполучення, здійснюватимуться в рамках діючих договорів за умови, якщо органи влади не приймуть інші рішення, що впливатимуть на умови діючих договорів та унеможливлять або обмежать повне виконання умов договорів Туроператором.

 

Ми і надалі будемо повідомляти про поточний стан та відповідні зміни.

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України № 287-р від 14 березня 2020 р.