Вы заслужили отдых,
а мы – доверие всего мира

Новинки TUI Ukraine в сезоні Літо-2018

14.02.2018

У літньому сезоні 2018 року туроператор TUI Ukraine значно розширює асортимент напрямків та оновлює лінійку готелів зі спеціальними концепціями відпочинку. Також компанія має намір збільшити кількість відправлених туристів. В асортименті пропозицій європейського туроператора з'являться нові напрямки - Туніс та Албанія, а також Греція ­– острови Корфу та Родос. Також TUI Ukraine виходить на італійський напрямок – з червня розпочнуться щотижневі чартерні рейси в мальовничий регіон найпівденнішої частини Італії – регіону Калабрія.
 
За акцією «Раннє бронювання» літнього сезону 2018 року, яка триватиме до 30 квітня, клієнти TUI Ukraine зможуть отримати максимально широкий вибір напрямків та готелів за мінімальною ціною. Бронюючи тур заздалегідь, турист не лише гарантовано забезпечує себе відпочинком в улюбленому готелі, який може бути недоступний під час високого сезону, але й отримує дуже вигідні умови оплати. Знижки за акцією раннього бронювання сягають 40%, а перший внесок становить усього 30% від вартості туру. Якщо турпакет перед вильотом стане дешевше – TUI Ukraine повертає різницю вартості, а якщо подорож не відбудеться, туроператор зможе перебронювати тур на інші дати без штрафів.

Нурхан Чали, генеральний директор компанії TUI Ukraine:

«Ми постійно розширюємо асортимент напрямків і активно працюємо над розвитком нових пропозицій та наших концепцій. Протягом року ми проводимо різні опитування, аналізуємо і готуємо до сезону той продукт, який хоче бачити наш клієнт. Новинками майбутнього літнього сезону стануть Туніс, Калабрія (Італія), Албанія та грецькі острови Корфу і Родос. Клієнтам потрібно вже зараз планувати свою відпустку, адже влітку асортимент якісних готелів за вигідними цінами буде вже значно меншим». В регіоні Калабрія (Італія) TUI Ukraine запропонує готелі з харчування за системами Full Board та All Inclusive, а дістатися до цього регіону можна буде прямим авіарейсом Київ - Ламеція Терме - Київ. Ці фактори важливі для туристів, які планують відпочити в цій частині Італії за прийнятною ціною. Вартість туру за 7 ночей стартує від 15 745 грн. за особу.

TUI Ukraine фокусується на масових літніх напрямках і пропонує пакетні тури до Тунісу на 3, 7, 9, 12, 14 ночей з прямим авіаперельотом. Мінімальна вартість туру за 7 ночей складатиме всього 9 485 грн. за особу. Крім цього, туроператор збільшує асортимент пропозицій по Греції. Вже зараз на сайті TUI Ukraine можна підібрати тури на о. Корфу, або о. Родос. Вартість туру за 7 ночей стартує від 12 029 грн. на о. Родос та 13 905 грн. на о. Корфу за особу.

Зміни торкнулися і польотних програм. Для зручності клієнтів у літньому турсезоні вильоти будуть здійснюватися з різних регіонів України: Києва, Одеси, Харкова, Львова, Вінниці, Чернівців, Запоріжжя.

Напередодні сезону «Літо-2018» TUI Ukraine розширює пропозиції по готелям з концепціями TUI. Дитячі клуби Тукан відтепер доступні і на Кіпрі – в готелях St.Raphael Resort і Christofinia. Зміни торкнулися і програми Дитячого клубу, концепцій готелів для всієї родини TUI FUN&SUN та молодіжної концепції TUI DAY&NIGHT Connected.

З TUI Ukraine думати про літо вигідно вже сьогодні!